„Google“ balandžio 1-osios pokštas vartotojams šįmet pasirodė nejuokingas

„Google“ kiekvienais metais balandžio pirmąją pateikia staigmenų, tačiau šįmet pokštus suprato ne visi. Kai kurie vartotojai teigia, kad dėl „Gmail“ pokšto neteko įsidarbinimo galimybės, rašo „The Teegraph“ ir „Fortune“.

„Google“ balandžio pirmąją į „Gmail“ įtraukė naują funkciją, dėl kurios šalia el. laiško lango esančio tradicinio mėlyno mygtuko „Siųsti“ atsirado oranžinis „Mic Drop“. Jį paspaudus gavėjui buvo išsiunčiamas el. laiškas su animuotu paveikslėliu, kuriame šoka animacinio filmo „Minions“ veikėjai.

Tai nebuvo tik miela „Gif“ animacija – išsiuntus laišką uždarytas susirašinėjimas ir siuntėjai nebegalėjo matyti atsakymų lango.

Pasipiktinę vartotojai užplūdo „Google“ forumus ir skundėsi, kad mygtuką netyčia paspaudė rašydami svarbius darbo el. laiškus. Vienas jų teigė, kad paspaudęs „Mic Drop“ laišką išsiuntė bendrovei, kurioje norėjo įsidarbinti ir iš jos nesulaukė atsakymo.

Pasak vartotojų, dėl klaidos „Mic Drop“ įsijungdavo net ir paspaudus įprastinį mygtuką „Siųsti“.

„Fortune“ teigia, kad pokštas buvo įdiegtas tik į kompiuterių „Gmail“ versiją ir nepalietė „Gmail“ aplikaciją naudojančių vartotojų.

GmailMicDrop_Send

 

„Panašu, kad šįmet mes apgavome patys save, – rašė vienas „Google“ darbuotojų Cristalas Cee. – Dėl klaidos „Mic Drop“ mygtukas sukėlė daugiau skausmo, nei juoko. Mes atsiprašome. Funkcija buvo išjungta.“

Total
0
Dalinasi
Related Posts