Garsioji JAV roko grupė „Kiss“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

JAV roko legendos „Kiss“ surengs koncertą Lietuvoje. Apie tai kiek netikėtu būdu paskelbė pati grupė.

„Crazy Nights“, „God Gave Rock‘n‘Roll To You“, „I Was Made For Loving You“ ir daugybę kitų žinomų dainų įrašiusi grupė, susibūrusi dar 1973 metais, nusprendė išsiskirstyti ir šių metų pradžioje pradėjo paskutines pasaulines gastroles „End Of The Road Tour“.

Jos tęsis net iki 2021-ųjų vasaros, kai „Kiss“ surengs paskutinį savo koncertą Niujorke.

Sekmadienio vakarą grupė paskelbė dar 75 šio turo koncertus, kurie vyks Šiaurės, Pietų Amerikoje ir Europoje.

Datos atskleistos neįprastu būdu – šiuo metu vykstančiame specialiame kruize, kuriame laivu plaukia grupės „Kiss“ gerbėjai.

Laivo ekranuose buvo parodytos būsimųjų koncertų, kurie vyks kitais metais, vietos ir datos.

Grupės gerbėjų Lietuvoje džiaugsmui, į šį sąrašą įrašyta ir mūsų šalis. Kaip skelbia keli apie roko muziką rašantys užsienio naujienų portalai, koncertas Kaune įvyks birželio 29 dieną.

LRT.lt žiniomis, „Kiss“ pasirodymas išties vyks „Žalgirio“ arenoje, o juo rūpinasi stambiausia pasaulio koncertų agentūra „Live Nation“. Tai bus pirmoji „Kiss“ viešnagė Lietuvoje.

Ryškiu grimu veidus dažantys „Kiss“ – viena populiariausių grupių muzikos istorijoje. Jos įrašai parduoti daugiau nei 100 milijonų egzempliorių tiražu.

Grupėje šiandien groja du pagrindiniai jos įkūrėjai – dainininkai Paulas Stanley ir Gene‘as Simmonsas. Taip pat – dar 2001-aisiais grupėje debiutavęs būgnininkas Ericas Singeris ir nuo 2002 metų „Kiss“ grojantis gitaristas Tommy Thayeris.

„Kiss“ yra išleidę dvidešimt albumų, kol kas naujausias, pavadintas „Monster“, pasirodė 2012 metais.

Grupė garsėja ne tik muzika, bet ir verslumu – fanatiški gerbėjai perka kalnus įvairių „Kiss“ logotipu papuoštų suvenyrų, nuo prezervatyvų iki karstų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts