FTB PORTALAS – BK NEIŠMANĖLIŲ IR INTRIGANTŲ GŪŽTA.

Tie, kas galvojate jog pažinčių svetainėse rasite antra pusę, atgaivą, išsikalbėjimo šansą siūlau atvėsti ir pradėti sekti ctl.lt portalo rašomus tyrimus apie piliečius, kurių sveika logika prasilenkia su protu ir tolerancija. Užuot deklaravę, kad yra faini, tikri, bendraujantys – jie užsiima žmonių mulkinimu, susirašinėjimų persiuntimais, intrigų ir kazusų kūrimais, kad tik kitą pašiepti, pažeminti.

Apie šį pseudo portaliuką atsiliepimai yra nekokie, jam vadovauja nusipelniusi tokia pedagogė Laura, kuri negalėdama susitaikyti su praeities nuoskaudomis čiumpa vyrukus ant savo vilionių jauko ir be skrupulų juos sudoroja, o savo draugams sukurpia visokiausias versijas, pramanas.

2007.06.28. BK-NR.81-3309 konstatuoja, kad areštas, viešieji darbai, bauda, dveji metai nelaisvės gresia už sąmoningą kito asmens susirašinėjimo viešinimą, fiksavimą, stebėjimą, persiuntimą be to asmens sutikimo.

Šio pliotkų klubo krikštatėvis tūlas Jaunius netrivoja savo kailyje gaudamas žinutes, viešai skiesdamas apie moteris, tuo norėdamas dividendus uždirbti, net man, ginant draugą, pasiūlė su juo nebendrauti, jis psichas, visi iš jo juokiasi, fb metų pajuokos objektas, peržengęs padorumo slenkstį pasidžiaugė, kad gerai, jog mirė kursioko žmona nuo ligos, nes tai kaip su juo galima gyventi, o man bus parvežta lauktuvių, kad nenešiočiau skuduryno treningiukų.

Pilietė Laura priėmė draugą Nerijų į grupę su potekste jį kvosti, išsijuokti, ištardyti, nes domisi matomai KGB ar štaze veiklos niuansais, kitaip tik Kaluginas psichologas paaiškintų jos veiksmų seką. Šiems pradėjus komunikuoti išlenda pažinčių portalų ekspertė, stukačiavimo žinovė tokia Asta ir viską persiunčia adminui Jauniui, o jis Laurai, po savaitės ši tokiai Vilmai, ir Laura turi visas žinutes gautas, info, Vilma nukopijavo ir telefonu perdavė Jauniaus draugytei.

Rugpjūčio 20-ąja Nerijaus Povilionio fb užkimštas virusais su video, siunčiami nepažįstamiems asmenims, kreiptasi į MARIJAMPOLĖS POLICIJĄ DĖL IKITEISMINIO TYRIMO PRADŽIOS, NES TAI YRA NEBE VAIKŲ BAIKOS.

LAUKITE TĘSINIO….

Total
20
Dalinasi
Related Posts