Drąsiausi Radviliškio žurnalistai.

Savaitraštis ,,Radviliškio kraštas” yra pavyzdys rajoninės spaudos leidėjams kokiais reikia būti drąsiais, preciziškais. Konservatorių gauja po teismus tampo leidėją Gediminą Lipnevičių, kad nepažymi politinės reklamos, tuo tarpu konkurentas ,,Radviliškio naujienos” ATVIRAI PUČIA MERO DŪDELĘ.

Visa Lietuva pamatė kraupų ,,Gairelita” gaisrą, kai pleškėjo granulių kalnai, kurie žmonėms pridarė didžiausius nuostolius. Bet skundikai niekada nebuvo mėgiami, jie kreipėsi dėl žalos atlyginimo ir gavo ne virš 500 000 eurų, o ,,obuolį, baronką ir kai ką šilto į ranką”. Toks yra liaudies posakis.

Savaitraštis jau pasiekė Šiaulius, todėl ir rajono apskrities valdininkai puikiai sužino kokie sujudimai vyksta konservatorių rimtame bastione. Jau kiti Lietuvos miestai išsivaduoja nuo šio amaro ir demagogų, čia pozicijos jų kol kas nepajudinamos.

Facebooke yra ,,Radviliškio kraštas” paskyra. Kiek rastume rajoninių  laikraščių su komiksais, karikatūromis? Kiek rastume videoreportažų iš kitų miestų posėdžių, lyginant su šiuo geležinkeliečių miestu? Per riziką, šantažus, spaudimus jie vis tiek nesitraukia iš tiesos skelbimo barikadų – ir nesitrauks.

Total
48
Dalinasi
Related Posts