Donaldas Trampas pavadino „kretinais“ ir „invalidais“ tuos, kurie neįsileidžia Rusijos rinktinės į Paraolimpiadą

Kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trampas pasakė, kad sprendimą neileisti Rusijos sportininkų į Parolimpines žaidynes priėmė „kretinai, kurie ir yra tikrieji invalidai“. Jo manymu, toks draudimas yra tikriausia niekšybė.

Kandidatas į JAV prezidentus nuo Respublikonų partijos Donaldas Trampas smarkiai kritikavo Tarptautinio parolimpinio komiteto sprendimą dėl draudimo leisti Rusijos sportininkus dalyvauti Parolimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire.

“Sprendimą uždrausti Rusijos sportininkams dalyvauti Parolimpinėse žaidynėse priėmė visiški idiotai, kurie ir yra tikrieji invalidai. Kaip galite paaiškinti tą faktą, kad sportininkus iš Rusijos, kur vyko skandalai dėl dopingo, dalyvavo olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire, o visos Rusijos parolimpinės komandos, kuriose nebuvo jokių dopingo skandalų, žaidynėse nedalyvaus. Išlieti savo tuštumą ant stiprių kūnu ir protu Rusijos žmonių su negalia – yra niekšinga ir žema”! – Citavo Trampą agentūra “Interfax”.

Rugpjūčio 25, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paskelbė specialias Rusijos Parolimpines žaidynes, visiems tiems, kurių neįleido į Rio2016 žaidynes. Apdovanojimai ir paskatinimai laimėjusiems pergales “bus tokie patys, lyg laimėtų Parolimpines žaidynes”, pasakė Prezidentas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts