CTL.LT vadovas moka argumentuotai atsimušinėti – 2 dalis.

Ar duonos žiauberė mums bus, kai belangėje teks klausyti gurgiančio pilvo uvertiūrų. Jei be ironijos, tai kodėl nebeliko “Vilniaus dienos” dienraščio, kodėl neatsiklausus respondentų brukama įkyri reklama, video, kodėl 15min nemėgsta lryto.lt, o Celencevičius – Grybauskaitės? Iš anglų kalbos išverstas tekstas ir BBC foto – “jų intelektinė nuosavybė”?

BNS su Mindaugu Bartusevičiumi pakalbėjo kaip tikri profesionalai, o ne neišprusę kaimo driskiai. Ką mes galime imti iš google ir pan.?

Kūrybinis darbas gali būti kopijuojamas, platinamas, rodomas išvestiniams darbams nekomerciniams tikslams. Mes esame nekomercinis portalas, sulaukti rėmėjų neparsidavus neįmanoma. Gal tapsime kada VšĮ, mes netarnausime užsienio kapitalui…

CTL.LT  naudoja Creative Commons licenziją, iš 5 negaliojančių 4 turi elementus ,,nd” ir ,,sa” ir yra nesuderinamos, o 1 nesuderinamas galioja viešojo režimo naudojimui.

Vadovui nusibodo išjunginėti video, naršant portalus, todėl sukurtas nekomercinis ctl.lt portalas.

Beje, išsipildė vieno didžiojo animatoriaus vadybininko replika, kad laimėjus rinkimus kam reikia, tokie marginalai kaip mes būsim sutvarkyti. Nors pats taip ir nepasakė kam pats atstovauja, vaizdavęs išskirtinai protingą viršininką.

BNS gal ir dirba buvęs VPU IF studentas, taigi kartu ir mano bendramokslis Šarūnas Sabaitis, kuris žino visas peripetijas dėl informacijos sklaidos, nusisiurbimo, vertimų ir pan.

Tęsinys bus…

Total
10
Dalinasi
Related Posts