B. Obama: D. Trumpui negalima patikėti branduolinių kodų

Respublikonų partijos atstovui Donaldui Trumpui, kovojančiam dėl JAV prezidento posto, negalima patikėti branduolinių kodų, jei jo rinkimų štabas nušalino jį nuo darbo su savo paskyra socialiniame tinkle „Twitter“. Tai pareiškė dabartinis Baltųjų rūmų šeimininkas Barackas Obama, komentuodamas Amerikos žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad milijardieriui nebeleidžiama kontroliuoti savo paskyros.

„Pagalvokite apie tai, – kalbėjo B. Obama rinkimų mitinge Mičigano valstijoje. – Praėjusį savaitgalį jo paties komanda nusprendė jam nebeleisti naudotis „Twitter“. Bet jeigu artimiausi jo patarėjai nepatiki jam teisės rašyti komentarus, tai kaip mes galime jam patikėti branduolinius kodus?“

B. Obama vėl pareiškė, jog, jo įsitikinimu, D. Trumpas „dėl temperamento yra netinkamas“ ir „nepakankamai kvalifikuotas“ tam, kad užimtų aukščiausią postą Jungtinėse Valstijose.

Be Mičigano, JAV prezidentas B. Obama pirmadienį dar ketina kalbėti rinkimų mitinguose Naujajame Hampšyre ir Pensilvanijoje, kur jis agituos už Demokratų partijos kandidatę į Amerikos prezidento postą Hillary Clinton. B. Obama pareiškė, kad „šiandien aš tikriausiai paskutinį kartą dalyvauju rinkimų kampanijoje“.

Total
2
Dalinasi
Susijusios publikacijos