Atviras laiškas Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui.

Sveiki ponas Kauno mere Visvaldai Matijošaiti,

ar norėtumėte, kad Jūsų draugės dukra ir visi Jūsų Facebook draugai ar giminaičiai gautų iš negerbiamo tv3.lt žurnalisto, mulkių mulkio, tokią žinutę, kuri buvo išsiuntinėta po kelių valandų kitą dieną įvykusios skaudžios avarijos Jūsų mieste. Štai tokią žinutę gavo ir nepilnamečiai vaikai, ir giminaičiai (dar manau visi nežinojo, kad auto įvykis įvykęs)

Atsiprašau, jog vardas pavardė buvo pakeisti į Jūsų.

Audrius Bareišis rašo: “Sveiki. Nežinau, kaip artimai pažinojote Visvaldą Matijošaitį, bet jei galite apibūdinti jo būdą, padėtumėte susidaryti aiškesnį vaizdą. Esu tv3.lt žurnalistas ir kalbu apie tragišką avariją Kaune. Policija įtaria alkoholį ar narkotines medžiagas. Ar galėjo būti, kad Visvaldas vairuotų išgėręs arba kitaip apsvaigęs? Ar jis buvo greičio mėgėjas? Jei neturite atsakymų arba jo gerai nepažinojote, tada nesitrukdykite.”

Jei negavo tokios žinutės Jūsų draugės dukra ar Jūsų Facebook draugai po įvykusio auto įvykio, kur Jūs, Kauno mere, kliudėte pagyvenusį Kauno miesto gyventoją, kodėl tada yra taikomi tokie mulkių mulkio tv3.lt “žurnalisto” Audriaus Bareišio dvigubi standartai ir ponui merui, ir paprastam jaunam Jūsų miesto gyventojui. Auto įvykyje žuvęs jaunuolis paskui dar yra kalamas ant kryžiaus, net neįrodžius, ar jis vairavo, ar buvo girtas, ar vartojęs narkotikų. Naujienų svetainėje 15min.lt keliamos asmeninės fotografijos iš Facebook paskyros, kurios buvo matomos tik draugams ir straipsnyje po fotografijomis tyčiojamasi iš jaunuolio, nebegalinčio jau apsiginti.

Ponas Kauno mere Visvaldai Matijošaiti,

Kreipiuosi į jus, gal Jūs kaip būsimas pretendentas į Lietuvos Respublikos Prezidentus, galite padėti užbaigti tas mulkių “žurnalistų” patyčias prieš visus artimuosius ir nukentėjusiųjų draugus ir pareikalauti atleisti iš užimamų pareigų tv3.lt žurnalistą Audrių Bareišį, pašalinti iš Lietuvos žurnalistų sąjungos (jei toks mulkis dar gali joje priklausyti).

Priversti panaikinti svetainėje 15min.lt visas asmenines nukentėjusiojo auto įvykyje fotografijas ir visą šmeižtą, kuris yra skelbiamas, dar tik prasidėjus ikiteisminiam tyrimui, taip pat įvardyti žurnalistą mulkių mulkį, kuris rašo šiuos dar nepagrįstus faktus 15min.lt svetainėje, besityčiodamas iš merginų ir jaunuolių, nesvarbu ar jie kalti, ar tik keleiviai šiame auto įvykyje.

Ačiū, geros dienos.

Total
50
Dalinasi
Related Posts