Ar valstiečiai pasitrauks – ar teks patraukti??

Normalioje valstybėje rinkimus prakriušai- būk malonus pasitrauk ir nustok viauksėti.                    Deja  Lietuvoje iškrypusioje politinėje sistemoje valstiečiai nenustoja gvieštis tariamo korono pinigų.                     

Skvernelis jaučia,kad sprūsta mento bananas iš pašonės vis dar naudoja policinę retoriką- nu jeigu  Vilniaus administracija nereaguos į  Razmuvienės ir mini sijonuką dėvinčios  Lingienės paistalus, neuždarys kavinių, pasilinksmino vietų, laisvalaikio erdvių- bus visai šaliai priemonės drastiškos.  Ir faina, bent kada sostinė priešinasi psichopatų terorui. Sėdi išsižergusi  Delfyje išvarvėjusiom akim  Lingienė, kelnaitės matosi pro sijoną( Užsienyje kažkokį turi pribuišą numasažuot) ir vaiposi 8 mėn iš eilės, kad oi oi jau kokia šiandien statistika bus- bėkite į sklepus su dujokaukėm, nors SAMAS dar duomenų nepateikęs.               

Pilietinės visuomenės neturime, žmonėms rinkimai parodė,   kad reikalingas pilvo užkimšimas, nors kolūkiečiai prapylė dėl tiražuojamos pornografijos- Neliečiamieji knygelės pavidalu, o patys per 4 metus sunaikino mokslą, švietimo rėmimą. miškai, nacionaliniai parkai išskusti, ežerai užtverti, sveikatos sistema merdėja- ir šitie variotai dar turi moralinę teisę priiminėt direktyvas ,kai prezidentas sakytų- skuc bezdaunininkai, Veryga kraukis lagaminus dėstytojauti narkologiją, Skverneli- keliukus asfaltuoti, Lingiene- neriboto poilsio, Razmuviene- anūkus supti.       

Rekomendacija- nurodymas, patarimas, bet ne įstatymas, imperatyvas ir tik pas mus  nacistai tai suvokia kaip diktatūrinę priemonę.               

Provincijoje jokių paskaitų, seniūnų ataskaitų- žiūrovų anšlagas  Žalgirio rungtynėse.                 

Ar žmonės gali šituos bestijas patraukti nuo eterio??

Total
0
Dalinasi
Related Posts