Amžiaus iššūkis sporto fanatikui

Kai už lango vėjas plėšo paskutinius lapus, šalta vaikščioti po parką – geriausias laisvalaikio praleidimo būdas yra kompiuteris ir facebook paskyra. Jeigu domiesi žaidimais, esi sporto fanu ir fanatiku iki kaulų čiulpų, siūlome užsiregistruoti fb bendruomenėje “Smarts sports fans” ir sudalyvauti unikaliame globaliame fanų konkurse.

Lietuvoje jį organizuoja Firefan, prie plėtros reikalų prisideda jau mano paminėta facebook bendruomenė “Smarts sports fans”.

Nepatingėk ir atsiversk tinklalapį www.giggstade.com ir surasi taisykles, sąlygas, kriterijus. Įtrauk į šią avantiūrą draugą, nufilmuok 30 sekundžių trukmės klipą, kuriame tu atlieki žygdarbį, neri į baseiną ir pan. ir finalinėje stadijoje gali laimėti net 5000 dolerių čekį. Konkurso trukmė spalio 18 – lapkričio 30, burtų keliu nugalėtojas paaiškės gruodžio 24 dieną.

Top 10 finalininkų gaus specialių 100 gift kortelių įsigyti specialiose parduotuvėse 9.7 id IPadPro super kolekcijas. Du fanai turės šansą kelionei atkrentamosiose pasirinkto čempionato varžybose, priklausomai ar domiesi futbolu, krepšiniu, tenisu.

Viso bus 16 nugalėtojų – tad patartina nesnausti, suburti draugus ir dalyvauti.

 

 

 

Total
2
Dalinasi
Related Posts